- Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyWorki na śmieci 160l 10szt Czarne LDPE na odpady mocne duże
7,20 zł7,30 zł0,72 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
4 osoby kupiłyWorki na śmieci 35l 15szt PACLAN PREMIUM z taśmą
10,99 zł11,10 zł0,73 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
2 osoby kupiłyWorki na śmieci 35l - 50szt Czarne LDPE mocne
5,90 zł6,01 zł0,12 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaWorki na śmieci 120l 10szt PACLAN BIG STRONG mocne
13,90 zł14,09 zł1,39 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaWorki na śmieci 120l - 25szt Czerwone LD mocne
10,50 zł10,61 zł0,42 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
4 osoby kupiłyPACLAN WORKI DO SEGREGACJI 120L brązowe, bioodpady
4,05 zł4,09 zł0,41 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaCleanBox Worki na śmieci 120l - 25szt Żółte LD mocne
10,50 zł10,73 zł0,42 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaCleanBox Worki na śmieci 120l - 25szt Niebieskie LD mocne
11,50 zł11,64 zł0,46 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,07 osób kupiłoWorki łazienkowe PACLAN zapachowe białe 15l 40szt
4,25 zł4,33 zł0,11 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,04 osoby kupiłyPACLAN WORKI DO SEGREGACJI 35L niebieskie, papier
2,25 zł2,30 zł0,11 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 złDostępne warianty - Taniej w aplikacji
6,06 osób kupiłoWorki na śmieci 60l 100szt PACLAN EXPERT wiązane
22,50 zł22,86 zł0,23 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
6,03 osoby kupiłyPACLAN WORKI DO SEGREGACJI 35L zielone, szkło
2,25 zł2,29 zł0,11 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

CleanBox Worki na śmieci 60l medyczne CZERWONE 50szt
11,50 zł11,71 zł0,23 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki na śmieci XXL 300l / 360l 10szt Czarne LDPE mocne duże
15,90 zł16,15 zł1,59 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki na śmieci 160l 10szt PACLAN BIG STRONG mocne
15,00 zł15,21 zł1,50 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

CleanBox Worki na śmieci 60l do segregacji papier NIEBIESKIE 50szt
11,50 zł11,73 zł0,23 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

CleanBox Worki na śmieci 60l do segregacji plastik ŻÓŁTE 50szt
11,50 zł11,64 zł0,23 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki na śmieci 120l - 25szt Czarne LD SUPER MOCNE
22,00 zł22,48 zł0,88 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki na śmieci łazienkowe 20l białe 50szt mocne
4,99 zł5,08 zł0,10 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki na śmieci 60l z taśmą 10szt Czarne LDPE mocne
5,90 zł6,03 zł0,59 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

CleanBox Worki na śmieci 120l - 25szt Zielone LD mocne
10,50 zł10,69 zł0,42 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaWorki na śmieci 60l - 50szt Czarne LDPE mocne
8,90 zł9,02 zł0,18 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

CleanBox Worki na śmieci 60l do segregacji szkło ZIELONE 50szt
11,50 zł11,68 zł0,23 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki na śmieci 35l z taśmą 15szt Czarne LDPE mocne
5,50 zł5,57 zł0,37 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaWorki na śmieci 240l 20szt PACLAN BIG STRONG mocne
40,00 zł40,64 zł2,00 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaWorki na śmieci 60l 10szt PACLAN PREMIUM z taśmą
11,50 zł11,75 zł1,15 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki na śmieci 120l z taśmą 10szt Czarne LDPE mocne
8,90 zł8,99 zł0,89 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaWorki na śmieci 60l 20szt PACLAN MULTITOP wiązane
6,50 zł6,63 zł0,27 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji
1 osoba kupiłaWorki na śmieci 35l 30szt PACLAN MULTITOP wiązane
6,20 zł6,31 zł0,17 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

PACLAN WORKI DO SEGREGACJI 120L niebieskie, papier
4,05 zł4,09 zł0,41 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 złDostępne warianty - Taniej w aplikacji

PACLAN worki na śmieci SILVER SPACE 60L
7,50 zł7,58 zł0,75 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

Worki na śmieci 120l 15szt PACLAN MULTITOP wiązane
18,89 zł19,31 zł1,26 zł/szt.Zapłać później zDarmowa dostawa od 79 zł - Taniej w aplikacji

PACLAN MULTITOP Worki na śmieci 60l 20szt EKO
7,50 zł7,65 zł0,38 zł/szt.Darmowa dostawa od 79 zł
































